Drukarnia offsetowa z pełnym zapleczem introligatorskim.

Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, projektowania i produkcji materiałów reklamowych.

printfaktoria.pl

Ekologiczne pudełka kształtowe

Wybierz kształt, który Cię wyróżni!

shapebox.pl

Drukarnia offsetowa
z pełnym zapleczem introligatorskim.

Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, projektowania i produkcji materiałów reklamowych.

czytaj więcej

Dlaczego my?

Gwarantujemy najwyższą jakość!

więcej

Co nas wyróżnia?

Nie boimy się nietypowych rozwiązań!

więcej

Jak działamy?

Z pasją realizujemy Państwa pomysły!

więcej

Nasi klienci

Telefon

+48 22 44 111 44

Zadzwoń

E-mail

zapytania@printfaktoria.pl

napisz

Adres

ul. Parowcowa 10B, 02-455 Warszawa

sprawdź

Produkcja

tel.: +48 501 872 002
rafal.chludzinski@printfaktoria.pl

Dział handlowy

tel.: +48 22 480 80 61-63
faks.: +48 22 489 40 50

Dział finansowy

tel.: +48 502 498 091
administracja@printfaktoria.pl

Dotacje UE

PRINTFAKTORIA Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowania w Printfaktorii”

Celem projektu rozwój i tworzenie wartości rynkowej produktów firmy poprzez wdrożenie unikatowych, autorskich wzorów Okazjonalnych Pudełek Kształtowych w oparciu o profesjonalny proces projektowy i rozwinięcie współpracy z projektantami poprzez zlecenie im opracowania nowych projektów wzorniczych produktów. Do oferty Wnioskodawcy zostanie wprowadzony zupełnie nowy produkt, a następnie wdrożony na rynek czego efektem będzie zwiększenie wartości rynkowej produktów Wnioskodawcy oraz nabycie doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów.

Planowane efekty: Realizacja projektu stworzy szansę na przedstawienie atrakcyjnej wizerunkowo, kompleksowej oferty, która będzie zachęcająca dla klientów niekorzystających wcześniej z tego typu rozwiązań. Wprowadzając nowy produkt–pudełka kształtne zwiększy się ilość klientów o około 25%. Realizacja projektu zwiększy także możliwości technologiczne Wnioskodawcy gdyż ma zamiar rozwijać się także za sprawą wykorzystania nowych technologii. Planowane jest także podniesienie zdolności wytwórczych-zwiększenie o około 10% stanu zatrudnienia w okresie najbliższych 12 m-cy. Wprowadzeniu do oferty nowego, unikatowego produktu pozwoli na pozyskanie nowych klientów co spowoduje wzrost sprzedaży.

Krótki opis projektu: Projekt zakłada rozwój i podniesienie konkurencyjności Wnioskodawcy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, służącego opracowaniu nowych projektów wzorniczych, dzięki czemu zostanie opracowany i wdrożony nowy produkt-Okazjonalne Pudełka Kształtowe. W ramach Projektu, zgodnie z wynikami diagnozy/wstępnego audytu Wnioskodawca ma zamiar zlecić zaprojektowanie i wprowadzić do oferty okazjonalne pudełka kształtne - do wysyłania prezentów, prezentów świątecznych klientom biznesowym, prezentów/gadżetów dystrybuowanych podczas konferencji, wydarzeń specjalnych. Opracowanie produktu nastąpi za sprawą wykorzystania profesjonalnego procesu projektowego. W tym celu w dn.01.07.18-24.08.18 odbył się wstępny audyt, który miał na celu zweryfikowanie potencjału Wnioskodawcy, przeprowadzenie analizy otoczenia rynkowego pod kątem zasadności i zakresu opracowania nowego projektu wzorniczego.

Wartość projektu: 1 048 658,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 529 856,00 PLN

Dotacje UE Dotacje UE Dotacje UE mapadotacji.gov.pl
All right reserved for Printfaktoria by trendmark.pl